Wizyta w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Międzyrzecu Podlaskim

6 czerwca młodzież Technikum Fryzjerskiego - kl. II zaprezentowała swoje umiejętności na "Pikniku Rodzinnym" w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Międzyrzecu Podlaskim.
 Uczniowie naszej placówki mieli okazję nie tylko pracować, ale też zintegrować się z osobami niepełnosprawnymi. Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze. Niewątpliwymi atrakcjami były: pokaz iluzji, zabawy,  malowanie twarzy farbami zmywalnymi, piosenki dla rodziców wykonywane przez uczniów ośrodka i grill z kiełbaskami.
 Dzieci z ośrodka bardzo chętnie korzystały z różnych uczesań, popularne były loki: lokówką, prostownicą i karbownicą oraz różne typy warkoczy.

red. Ewa Piotrowicz