Szkolenie SEP do 1kV

Dziesięciu uczniów naszego Zespołu uczestniczyło w szkoleniu nadającym kwalifikacje zawodowe elektryczne z zakresu eksploatacji grupy I (do 1 kV). Szkolenie zakończyło się przystąpieniem uczestników do egzaminu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną. Kurs przeprowadziła firma SANNORT z Sandomierza w ramach projektu "Aktywne szkoły zawodowe w powiecie bialskim", którego celem jest wzrost kwalifikacji i kompetencji zawodowych uczniów.  W najbliższym czasie przeszkolona zostanie w tym zakresie kolejna grupa uczniów. Gratulujemy uczestnikom i zachęcamy do brania udziału w tego typu przedsięwzięciach, ułatwiających lepszy start na rynku pracy.