III Szkolny Konkurs „Wiedzy o Unitach Podlaskich - Patronach Szkoły”

20 lutego 2017 roku odbył się III Szkolny Konkurs „Wiedzy o Unitach Podlaskich – Patronach Szkoły”, do którego przystąpiło 31 uczniów z klas: 1 D - Aleksandra Jakimiak, Izabela Jawiczuk, Karolina Kościuczyk, Klaudia Miszczuk, Klaudia Nowakowska, 1 TFM - Bartłomiej Komoszka, Natalia Marczuk, Aleksandra Rajmus, Weronika Siliwoniuk, 2 TFMO - Joanna Daniluk; 3 D - Katarzyna Kubalska; 3 TEO - Kamil Grzeszyk, Dawid Hodun, Andżelika Jasińska, Dominika Komoń, Daniel Kowalik, Norbert Obroślak, Mateusz Sadłoń; 3 TFM - Piotr Antoniuk, Tomasz Grochowski, Sebastian Jarmosiewicz, Bartłomiej Kierczuk, Jarosław Matejuk, Emil Siedlanowski; 4 TFO - Mariola Adamowicz, Weronika Brodawka, Anna Chmielewska, Dorota Karwowska, Izabela Sworczuk, Sylwia Winiarczyk, 4TS - Łukasz Zaniewicz. Celem Konkursu było pogłębienie wiedzy wśród młodzieży o patronach szkoły.

Komisja Konkursowa w składzie: p. Beata Pawłowska, p. Agata Jasiuk, p. Wioletta Ostapowicz przyznała nagrody następującym uczniom:

I miejsce: Łukasz Zaniewicz (kl. 4 TS);

II miejsce: Bartłomiej Komoszka (kl. 1 TFM);

III miejsce: Anna Chmielewska (kl. 4 TFO);

Wyróżnienie: Weronika Siliwoniuk (kl. 1 TFM) i Klaudia Nowakowska (kl. 1 D).

Laureaci Konkursu i uczniowie wyróżnieni otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców (głośnik; mysz bezprzewodowa i pendrive; powerbank; mikrofon; powerbank).

Nagrody i dyplomy zostały wręczone podczas Uroczystości Dnia Patrona Szkoły przez Wicedyrektora Szkoły – p. Marka Winiarskiego.

Wszystkim uczestnikom Konkursu gratuluję i dziękuję za udział!

Szkolny Koordynator Konkursu – p. Beata Pawłowska.

(redagowała: Beata Pawłowska)