Gala wręczenia stypendiów starosty bialskiego w Międzyrzecu Podlaskim

W tym roku po raz 10. wręczono stypendia starosty bialskiego za tytuł laureata lub finalisty olimpiady przedmiotowej dotowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz za wyniki w nauce. Stypendia otrzymali uczniowie, którzy w roku szkolnych 2015/2016 uzyskali średnią ocen co najmniej 4,5, posiadali co najmniej dobrą ocenę z zachowania oraz wyróżniali się działalnością na rzecz społeczności szkolnej.
W poniedziałek 17 października 2016 r  dyplomy potwierdzające otrzymanie stypendiów z rąk Starosty Bialskiego otrzymało jedenastu uczniów naszej szkoły. Cieszymy się, że z roku na rok przybywa uczniów, którzy osiągają sukcesy edukacyjne. Ich wysiłek i zaangażowanie zostały nagrodzone a stypendium  w postaci comiesięcznej nagrody pieniężnej niech będzie motywacją do dalszej pracy.

Uczniowie nagrodzeni:

Katarzyna Kubalska - 3d
Sebastian Jarmosiewicz - 3TFM
 Łukasz Sławomir Gregorowicz - 4TBM
Mariola Adamowicz - 4TFO
 Piotr Marczuk - 2a
Marcin Gierełło - 2a
 Anna Chmielewska - 4TFO
Dawid Turyk - 2TFM
 Izabela Konstanty - 4TFO
Agata Sokólska - 2d
Piotr Kusznieruk - 4TBM

Wszystkim gratulujemy i  zachęcamy uczniów do brania przykładu z tegorocznych stypendystów.

Artykuł dostępny pod adresem