Wycieczka do PSW w Białej Podlaskiej

7 grudnia 2015 uczniowie klas maturalnych wzięli udział w wycieczce do Białej Podlaskiej.
Jej celem było zapoznanie się z ofertą edukacyjną w PSW oraz obejrzenie spektaklu ,,Tango”
w reżyserii Piotra Cyrwusa.
                 W PSW chłopcy z klasy 4TS mieli okazję obejrzeć Laboratoria Zakładów Budownictwa, Mechaniki i Budowy Maszyn, Rolnictwa i Informatyki oraz wysłuchać prelekcji na temat kierunków studiów.
Dziewczynki z klasy 4TFO uczestniczyły w zajęciach z masażu i obejrzały pokaz zszywania ran w wykonaniu studentów ratownictwa medycznego.
                 Składamy serdeczne podziękowania Panu doc .dr Tomaszowi Grudniewskiemu
Dyrektorowi Laboratoriów badawczych PSW w Białej Podlaskiej za umożliwienie zwiedzania Laboratorium EKO-AGRO-TECH oraz Centrum Badań nad Innowacjami.