Szlachetna Paczka

Już po raz drugi Nauczyciele i Uczniowie z naszej szkoły dołączyli do Drużyny Szlachetnej Paczki i przygotowali świąteczną pomoc wcześniej wybranej Rodzinie. SZLACHETNA PACZKA dociera do prawdziwej biedy. Takiej, dla której kontakt z wolontariuszem i pomoc materialna staną się impulsem do zmiany. Rodzinę, którą wybrała nasza szkoła odwiedzili Wolontariusze projektu (nauczyciel oraz uczeń tej szkoły). Uczniowie z poszczególnych klas mieli za zadanie przynieść produkty żywnościowe oraz środki chemiczne potrzebne rodzinie, zaś Nauczyciele zadbali o zapewnienie Rodzinie innych potrzeb. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w to piękne dzieło. Razem zmieniamy świat na lepsze.