Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca 2013 r. w naszej szkole obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Uczniowie uczestniczyli w pokazie udzielania "Pierwszej pomocy" zaprezentowany przez Ochotniczą Straż Pożarną "STOŁPNO" oraz "ŚRÓDMIEŚCIE" z Międzyrzeca Podlaskiego. Pokaz zorganizowały p. Joanna Korzeniowska i p. Teresa Stańczuk.

Dużym powodzeniem cieszyła się rekonstrukcja obyczajów i walk rycerskich przeprowadzona przez "Zakon Rycerski Ziemi Międzyrzeckiej" - spotkanie przygotował p. Sebastian Kulik.

Młodzież uczestniczyła również w spotkaniu profilaktycznym pod hasłem "Wybierz życie - pierwszy krok  profilaktyka szyjki macicy". Prelekcję przygotowały p. Agnieszka Nowosielska i p. Anna Jakubiuk.