Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12 października 2012 r. miała miejsce akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, którą przygotowała młodzież pod opieką p. Anny Kutczyńskiej. W uroczystości udział wzięli dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz młodzież. Wszyscy pedagodzy otrzymali miłe życzenia, a wybrani nauczyciele oraz pracownicy szkoły – z okazji obchodów ich święta – nagrody Dyrektora. Uroczystość polączona była ze Ślubowaniem klas I - wszych, podczas którego do grona uczniów naszej szkoły dołączyło 5 klas. W części artystycznej młodzież zaprezentowała humorystyczne sytuacje z życia szkoły. Pierwszakom życzymy wielu sukcesów.