Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

1 września 2011r. o godz. 10:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim odbyło się uroczyste rozpoczącie roku szkolnego 2011/2012, które zainaugurował nowy dyrektor szkoły, p. Arkadiusz Stefaniuk. Swoją obecnością wszystkich zebranych zaszczycili oraz zabrali głos: dotychczasowy dyrektor szkoły - p. Mirosław Kot, Przewodniczący Rady Powiatu Bialskiego - p.Przemysław Litwiniuk oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Bialskiego - p. Zbigniew Kot.

Po wyprowadzeniu sztandaru rozpoczęła się szkolna rzeczywistość - uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcą… Zatem od jutra do pracy! ;-)