"Wychowanie to nie znaczy kształcić umysły lecz - kształcić człowieka"

13 października 2009 r. był obchodzony w naszej szkole Dzień Nauczyciela. W świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie dyrekcji, wychowawców oraz pracowników administracji. Przybyli równiez zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Powiatu p. Przemysław Litwiniuk i Przewodniczący Rady Rodziców p. Sławomir Sobczak.

Uczniowie wyrazili wdzięczność swoim pedagogom za trud włożony w przekazywanie wiedzy oraz wychowanie młodego pokolenia. Wyrazem podziękowań były wręczone kwiaty.

Po części oficjalnej uczniowie zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod opieką p. Barbary Jurkowskiej i p. Walentyny Rychlik.