Prelekcja - branża elektryczna ETI POLAM

Foto relacja z pokazu montażu modułowego zabudowy rozdzielnic elektrycznych.

Lekcja prowadzona dn. 06-06-2014r. przez przedstawiciela firmy "ETI POLAM" Pana mgr inż. Michała Sztembisa doradcę techniczno-handlowego na temat nowej zabudowy modułowej rozdzielnic elektrycznych. Pokaz montażu modułowego zabudowy rozdzielnic przeprowadzony został na zajęciach instalacji elektrycznych w klasie 2 D. Rozwiązanie to jest nowatorską metodą firmy "ETI" wprowadzoną do produkcji w tym roku. Współpraca z tą firmą została nawiązana w 2013 r. i jest to już drugie spotkanie. Pierwsze odbyło się dn. 21-03-2014r. i dotyczyło wyrobów tej firmy między innymi wyłączników nadprądowych, różnicowoprądowych, silnikowych, rozłączników i wielu innych produktów. Firma ETI udostępniła szkole również oprogramowanie do przekaźników programowalnych "ETI LOGIC" oraz katalogi i inne materiały pomocne w kształceniu uczniów w naszej szkole.